Met dank aan alle keurders.
Show
Locatie
Datum
Klasse
Beoordeling
Keurmeerster
9th IDS, Braga
Braga (PT)
11-11-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + CACIB + BEST BITCH + BOS
Ms. E. Nielsen (SE)
23rd Monografica de Collie
Braga (PT)
11-11-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + Qualifier for Championship
M. JL Vasconcelos (BR)
12 NDS, Braga (PT)
Braga (PT)
10-11-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + BOB
Ms. M. Talvitie (FI)
26th IDS Bleiswijk
Bleiswijk (NL)
04-11-18
Intermediate
1 Excellent
M. J. de Gids (NL)
25th IDS Bleiswijk
Bleiswijk (NL)
03-11-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + CACIB + BOB + Shortlist 6 BOG
M. P. Lawless (IE)
DS Leuven
Leuven (BE)
28-10-18
Intermediate
1 Excellent + RCAC + RCACIB
M. F. Schogol (GE)
Gibralta show kampioen
49. IDS, Gibraltar
Gibraltar
07-10-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + CACIB + BOS + Crufts qualified 2019
Ms. Sunsica Lazic (RS)
48. IDS, Gibraltar
Gibraltar
06-10-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + CACIB + BOS + Crufts qualified 2019
M. J. Stubbs (IE)
10. IDS
Aveiro (PT)
30-09-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + CACIB + BEST BITCH + BOB + BOG
M. A. Redlicka (PL)
17. NDS
Aveiro (PT)
29-09-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + Best Bitch + BOS
M. M. Redlicki (PL)
XXI IDS
Leon (ES)
23-09-18
Intermediate
1 Excellent + CAC + CACIB + BOS
M. R. Torres (BRA)
45e IDS Rotterdam
Rotterdam (NL)
09-09-18
Intermediate
1 Excellent
M. K. Scheel (DK)
44e IDS Rotterdam
Rotterdam (NL)
08-09-18
Intermediate
1 Excellent
Mr. H. v.d. Berg (NL)
57e IDS De Baronie
Tilburg (NL)
09-06-18
Intermediate
3 Very Good (out of coat)
M. P. Roosenboom (BE)
41e Rashondenshow der Zuiderkempen
Lommel (BE)
02-06-18
Intermediate
1 Excellent + RCAC
Mr. C. Simu (RO)
Nederlands Jeugdkampioen
31e hondententoonstelling
Goes (NL)
31-03-18
Junior
1 Excellent + JCAC + RCAC
Ms. Pylvanainen-Suorsa (Fi)
23e Internationale Hondententoonstelling Rijnland
Leiden (NL)
17-03-18
Junior
1 Excellent + JCAC + CAC + Best Junior + BOB + 2BJOG + 2BJIS
M. R. M. Alcrudo (ES)
Clubshow Hondenvrienden
Moorslede (BE)
25-02-18
Junior
1 Excellent + Best Junior
M. P. Roosenboom (BE)
Belgisch jeugdkampioen
47ste Flanders dog show
Gent (BE)
17-02-18
Junior
1 Excellent + JCAC
Ms. L. De Ridder- Ongena (BE)
2nd Spring All Breed Open Show
Here (BE)
11-02-18
Junior
1 Excellent + JCAC + Best Bitch + BOB
M. Z. Brankovic (SRB)
45e Exposition Canine International
Mouscron (BE)
28-01-18
Junior
1 Excellent + Crufts Qualified
M. L. Gorjao-Henriques (P)
45th Schaal der Kempen
Weelde (BE)
06-01-18
Junior
2 Excellent
M. J. Hartich (DE)
29e Internationale CAC Show Britse Herders
Merelbeke (BE)
03-12-17
Junior
2 Excellent
Mr. M. Taylor (UK)
24e Internationale hondententoonstelling
Bleiswijk (NL)
05-11-17
Junior
2 Excellent
Mr. J. Luscott (GB)
23e Hondententoonstelling
Bleiswijk (NL)
04-11-17
Junior
1 Excellent + JCAC + RCAC
Mr. L. R. Hjorth (NO)
28e Lovaniumtrofee
Leuven (BE)
28-10-17
Junior
3 Excellent
Mrs M. Wieremiejczyk (PL)
West-Vlaamse Federatie Kampioenschap Schoonheid
Heule (BE)
16-09-17
Puppy
1 Very Promissing + Puppy Winner + BPIS
Mrs. L. Delvaux-Crauwels (BE)
De Lokerse Winner
Lokeren
16-07-17
Puppy
1 Very Promissing
Mrs. I. Hectors (BE)
BOB: Best of Breeds = Beste van het ras
BOG: Best of Group = Beste van de groep
BOS: Best of Opposite Sex
BIS: Best in Show = Beste van de Show
CAC: Certificat d’Apitude au Championnat
CACIB: Certificat d’Aptitude au Championnat International de Beauté de la FCI
R Prefix: Reserve - Tweede plaats
J Prefix: Junior - Jeugd